Kolagen do biustu

Rozstępy

Rozstępy to wrzecionowate pasma, występujące zwykle na pośladkach, brzuchu udach czy też piersiach.
Rozstępy powstają na kolagen do biustu pokłosie upośledzenia fibroblastów- (komórek odpowiedzialnych w środku tworzenie włókien kolagenu zaś elastyny). Włókna kolagenowe a elastynowe tworzą net odpowiedzialną w środku elastyczność skóry. Wada fibroblastów powoduje zmiany w budowie włókien, stają się one mniej wytrzymałe na elastyczność a w efekcie dochodzi do ich zerwania, wtenczas to powstają rozstępy.
Największą skłonność kolagen na rozstępy
aż do rozstępów mają:
kobiety w okresie ciąży a menopauzy
osoby w okresie dojrzewania
ludzie otyli
osoby nierzadko stosujące diety niskokaloryczne
Upośledzenie fibroblastów powstaje na następstwo wzrostu poziomu kortyzolu we krwi. Zmiany w poziomie kortyzolu występują tuż przy kobiet w ciąży osób otyłych natomiast w okresie dojrzewania. Kolejną przyczyną są zmiany poziomu estrogenów w czasie ciąży podczas gdy tudzież w okresie dojrzewania. Czynnikiem sprzyjającym rozstępom jest i zła dieta uboga w mikro tudzież makroelementy. Przyczyną mogą być także skłonności genetyczne.
W kto badania zrównać rozstępy?
Przede wszystkim powinniśmy dodać sił włókna kolagenowe które są kruche zaś podatne na zerwania kolagen na ciało
. Wzmacniając włókna kolagenowe na skroś dostarczenie kolagenu spośród zewnątrz rozstępy niemalże znikają. Działanie Kolagenu Inventia stymuluje syntezę kolagenu a elastyny i wzmacnia ich włókna. Zwiększa spoistość tkanki łącznej, uelastycznia a poprawia strukturę skóry. Kolagen nieskomplikowany pobudza plus fibroblasty do produkcji własnego kolagenu w skórze. Wyniki testów wskazują iż Kolagen Nieskomplikowany Inventia wzmacnia, uelastycznia skórę natomiast w dużej mierze spłyca istniejące rozstępy.
Wskazania:

Oferowany Kolagen Nieskomplikowany Silver występuje w postaci jasno szarego żelu. Wskazany do zabiegów pielęgnacyjnych całego ciała. Aż do masażu leczniczego oraz energetyzującego, niwelowania rostępów, zmarszczek, po depilacjach, solarium, peelingach. Smakowity we wszystkich domowych kuracjach skóry tudzież stawów. Praktyczny jest m.in. w gabinetach Odnowy Biologicznej do masaży o działaniu na skroś rewitalizującym tudzież energetyzującym (wszelkie dermatozy skórne, po depilacji ciepłym woskiem, po korzystaniu z kąpieli słonecznych naturalnych ewentualnie w solarium, po zabiegach korekcji chirurgicznej np. biustu, alergie kontaktowe). Świetnie sprawdza się w kuracjach domowych w celu osób korzystających z ćwiczeń korekcyjnych względnie fitnesowych. Przy osób z deficytem tkanki łącznej mających słabe więzadła w stawach skokowych i kolanowych powoduje wzmocnienie ruchomości stawów tudzież zredukowanie bólu.

Skład wg INCI: aqua, collagen, caprylyl glycol, elastin, lactic acid

Sposób używania:

Kolagen Silver Nanieść niewielką kwant żelu na skórę umytą a wytartą, najlepiej po kąpieli, jak otwarte są pory. Nieco wklepać opuszkami palców. Aplikować w miejscach, które tego wymagają, gdzie widoczne są zmarszczki, blizny lub np. cellulitis. W ciągu kilku minut mikstura wchłania się w pewnym sensie w każdym calu. Po zastosowaniu kolagenu można nanieść zwykle praktyczny maść do ciała.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: