Kwas hialuronowy Restylane Perlane

Młoda karnacja jest bogata w kwas hialuronowy. Spośród wiekiem życie a przedsięwzięcie kwasu hialuronowego w skórze ulega degradacji, co objawia się widocznymi zmianami, takimi gdy zmarszczki, bruzdy, fałdy natomiast skrzywienie konturów twarzy. W celu zatrzymania i odwrócenia tego procesu od momentu kilkunastu lat wstrzykuje się do skóry tzw. wypełniacze (fillery).

Obecnie najpopularniejszą substancją stosowaną do wypełniania zmarszczek tudzież bruzd jest kwas hialuronowy.

RESTYLANE jest linią produktów kwasu hialuronowego, zapewniającą kompleksowe rozwiązania w celu korekcji drobnych natomiast głębokich zmarszczek, bruzd zaś fałdów, jak oraz do poprawy konturów twarzy, powiększania a modelowania ust.

RESTYLANE jest czysto krystalicznym żelem kwasu hialuronowego – polisacharydu tak właśnie występującego w organizmie, poddanego procesowi stabilizacji. Jeśli użyć kwasu hialuronowego w zwykłej formie a zrobić zastrzyk aż do organizmu, ulegnie jego osoba degradacji w ciągu kilku dni. W takim przypadku dobrodziejstwo spośród terapii byłaby wybitnie krótkotrwała. Unikalny przebieg stabilizacji (NASHA™ – Non-Animal-Stabilized-Hyaluronic-Acid), opatentowany natomiast wykorzystywany w produkcji RESTYLANE dzięki szwedzką firmę Q-MED., zaprocentował żelem kwas hialuronowy Restylane Perlane, który jest nieomal wykapany z naturalnym, występującym w młodej skórze. Jego zastosowanie powoduje długofalowy konsekwencja w redukcji zmarszczek oraz znacząco minimalizuje zagrożenie reakcji skóry na zabieg Restylane® jak jedyny preparat wypełniający zmarszczki, został w pełni przebadany klinicznie, zgodnie z zasadami Evidence Based Medicine (Medycyna oparta na faktach).

Bezpieczeństwo tudzież efektywność tego preparatu udowodniono w powyżej 10 000 000 wykonanych do tej pory zabiegach. Działania niepożądane obserwowano wielce rzadko tudzież zazwyczaj dotyczyły samego wkłucia. Restylane Perlane
gładko przeszedł rygorystyczną procedurę rejestracji w Stanach Zjednoczonych a został zatwierdzony dzięki Amerykańską Agencję ds. Żywności oraz Leków – FDA (Food and Drug Administration). FDA jest znana spośród rygorystycznych przepisów dotyczących wydawania zezwoleń. Pozytywna zdanie tej agencji rządowej jest uznawana i oprócz USA za kryterium jakości.

RESTYLANE działa na krzyż uzupełnienie zasobów naturalnego kwasu hialuronowego w organizmie, hamuje rozłam kolagenu wywołany za sprawą kolagenazy, przyczyniając się aż do poprawy wyglądu skóry, co więcej plus stymuluje produkcję nowego kolagenu.

Wypełnianie zmarszczek dokonuje się w poprzek iniekcje w odpowiednią głębia skóry, zaś różne cząsteczki żelu (jest ich kilka rodzajów) dopasowane są do struktury tkanki danej warstwy skóry. Zapewnia to poprawę objętości a jędrności skóry na skroś odpowiednie podnoszenie zwiotczałych tkanek. Takie impreza likwiduje widoczne objawy starzenia.

RESTYLANE działa długotrwale, toż nie permanentnie.
Organizm człowieczy posiada własny system enzymatycznego rozkładu kwasu hialuronowego. Wynik po zabiegu utrzymuje się przeważnie od momentu 6 aż do 18 miesięcy, po tym czasie Restylane ulega naturalnemu wchłonięciu (biodegradacji).
Wypełnianie zmarszczek zaś bruzd

W związki odkąd głębokości bruzdy bądź zmarszczki podaje się różne odmiany preparatu kwas hialuronowy Restylane Perlane
na odpowiednią głębokość.

Drobne ostre zmarszczki naokoło ust, kurze łapki, przód – Restylane touch, Restylane

Głębsze zmarszczki np. zmarszczki między brwiami, bruzdy nosowo-wargowe, bruzdy niżej kącików ust – Restylane, Restylane Perlane

Uniesienie kącików ust – Restylane, Restylane Perlane

Wypełnienie „doliny łez” (zagłębienie biegnące od czasu kąta wewnętrznego oka), kasacja cieni pod spodem oczami – Restylane, Restylane Perlane
Zabiegi nie wymagają specjalnego przygotowania ze strony pacjenta. Bo Restylane wprowadza się do skóry cienką igłą, gwoli podniesienia komfortu pacjenta skórę nim zabiegiem wypada znieczulić. W pobliżu płytszych zabiegach nakładamy krem przeciwbólowy na ok. 1 godz. Pod ręką głębszych np. wypełnianiu bruzd nosowo-wargowych wykonujemy znieczulenie przewodowe – podobnie gdy tuż przy stomatologa.

Zabieg trwa do 30 min, zaś następstwo jest momentalny. Dosadnie po zabiegu cera prawdopodobnie egzystować cokolwiek zaczerwieniona i obrzęknięta. Objawy te ustępują w przeciągu kilku godzin ewentualnie kilku dni, tedy chory na 2 dzień przypadkiem wrócić do swoich zajęć.
Powiększanie, budowanie ust

Produktem przeznaczonym aż do wypełnienia ust jest RESTYLANE Lipp. Zabieg polega na wstrzyknięciu kw. hialuronowego w odpowiedniej objętości zapewniającej celowy efekt:

Zaakcentowanie brzegów ust
Wypełnienie czerwieni warg
Eskalacja objętości warg
Uniesienie kącików ust

Zabieg wykonuje się w znieczuleniu miejscowym. Nie stale znaczne zwiększenie ust jest pożądane. Otwarcie na odwrót, w większości przypadków jedwabny retusz jest satysfakcjonujący w uwydatnieniu ust tudzież zachowaniu ich naturalnego wyglądu. Każda pacjentka wymaga indywidualnego traktowania.
Po zabiegu prawdopodobnie dodawać otuchy się miejsce spuchnięte przy użyciu nieco dni, kiedy również zasinienia związane z wkłuciem. Efekt utrzymuje się za sprawą 6-9 miesięcy. Okres ów zależy od czasu indywidualnych cech tuż przy danej osoby (ruchy mimiczne) i rodzaju użytego preparatu. Po wykonaniu kolejnych zabiegów skutek utrzymuje się dłużej i zużywa się co chwila mniej preparatu.
Lifting volumetryczny, konturowanie twarzy

Lifting wolumetryczny ma na celu uzupełnienie objętości twarzy związanej spośród wiekiem bądź szczególnym układem anatomicznym ubytków tkanki podskórnej twarzy. Co do jednego spośród upływem czasu tkanka podskórna ulega stopniowemu zanikowi oraz w pewnym momencie staje się to widoczne, mając wrogi znaczenie na powierzchowność twarzy. Mało tego na rezultat utraty elastyczności skóry, policzki obniżają się powodując tworzenie się fałdów zaś bruzd natomiast upust kącików ust.

Zabieg polega na podaniu dogłębnie w tkankę podskórną żelu kwasu hialuronowego o odpowiedniej gęstości – Restylane Sub-Q względnie Restylane Perlane. Z powodu temu zagłębienia wynikające z zaniku tkanki podskórnej – pobliże poniżej powiekami („dolina łez”), środkowa punkt programu policzków, otoczenie skroniowa, bruzdy nosowo-wargowe, bruzdy na dole kącików ust – wypełniają się, przywrócony zostaje owal twarzy, która nabiera nowego młodszego wyrazu.

Restylane Sub-Q i Restylane Perlane dają i potencjał konturowania twarzy przy osób w każdym wieku. W tym wypadku celem zabiegu jest przemodelowanie albo uwydatnienie okolicy trup policzkowych, brody, podbródka. Efekty po zabiegu są natychmiastowe oraz cyklicznie spektakularne, utrzymują się przez 12-18 miesięcy. Strategia trwa Blisko 30 min. oraz nie wiąże się spośród istotnym ryzykiem (zasinienie w miejscu wkłucia).

Odkryj na dopiero co Twoje padło policzkowe!
Niewiele aspektów Twojej urody może uhonorować Cię tak wybitnie gdy wyjątkowe kontury twarzy. Jej idealne proporcje – kształtne policzki, oczy błyszczące spojrzeniem zaś wydatne wargi pewność siebie poprawiają wrażenie piękna. Przez wzgląd RESTYLANE możesz na nowo kierować uwagę pięknym kształtem swoich policzków. W poprzek odnowienie jużci utraconej objętości skóry, RESTYLANE wypełnia policzki, poprawia aparycja Twojej skóry w górnej części twarzy czy też w dowolny procedura pozwala Ci zaznaczyć ciałko twarzy natomiast udoskonalić profil.

RESTYLANE Perlane ™ jest doskonałym wsparciem dla wszechstronnego konturowania okolic brody, podbródka tudzież korekcji głębokich fałd. Bezpieczeństwo stosowania i efektywność zabiegów z użyciem RESTYLANE Perlane TM zostało potwierdzone wieloma badaniami klinicznymi opublikowanymi w indeksowanych czasopismach. 1,2

Przywróć gładkość swojej skórze
Rewitalizacja i ujędrnianie skóry – Restylane Vital
Restylane Vital ™ reprezentuje nową klasę kwasu hialuronowego, opartego na pod każdym względem bezpiecznym, opatentowanym żelu NASHA ™ (stabilizowany, niezwierzęcy kwas hialuronowy). Żel ów utrzymuje słuszny liczba nawodnienia skóry, warunkuje jej giętkość, zasilanie i decyduje o świeżości wyglądu tudzież naturalnej witalności – HYDROBALANS. Restylane Vital™ owo bez porównania napełniacz, kto posiada potwierdzone badaniami klinicznymi dodatkowe właściwości: odnowienie kolagenu de novo a spektakularne nawilżanie skóry.

Można z racji niemu bez trudności pokonać konsekwencja wieloletniego działania słońca i starzenia się skóry. Zabieg z RESTYLANE Vital poprawia jędrność skóry. Skóra wygląda na zdrową natomiast akuratnie nawodnioną, natomiast za pomocą to gładszą. RESTYLANE Vital jest doskonałym rozwiązaniem korekcji miejsc, które mają opinię „trudnych do poprawy”, podczas gdy choćby dłonie azaliż dekolt. RESTYLANE Vital zapewnia skórze głębokie nawodnienie. Nawilża ją oraz poprawia jej hoży wygląd. Korzyści ze stosowania RESTYLANE Vital są widoczne za pośrednictwem krocie miesięcy po zabiegu. Z reguły zaleca się czynić zabieg cios, czasami dubel chłosta w roku, pomimo tego nie ma żadnych przeciwwskazań dotyczących częstotliwości zabiegów. Ustal ją z Twoim lekarzem.

Preparat znajduje aplikowanie w zabiegach obejmujących obszary twarzy, szyi, dekoltu. Spektakularne rezultaty można zdobyć w poprawie wyglądu dłoni.
Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zalecane są co najmniej 3 zabiegi w odstępach 3-4 tygodniowych. Następstwo zabiegów jest dozwolone ćwiczyć co 4-6 miesięcy.
Iniekcje Restylane Vital™ nie wymagają w większości wypadków znieczulenia. Tuż przy osób przede wszystkim wrażliwych wystarczy zastosować na godzinę nim zabiegiem krem znieczulający.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: